| AvalohAlyn a întrebat:

Cum va vedeti in viitor peste vreo 10 ani?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Sper sa imi intemeiez o familie frumoasa si fericita happy ^_^

12 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu intr-o situatie foarte diferita de cea curenta, dar cu facultatea terminata, cu o profesie care sa mi se potriveasca si locuind sigur (daca nu punem la socoteala pisicile). Nu imi doresc mai mult decat atat.

| Liviu a răspuns:

Acelas chelios cu barba, cu o familie laughing acelasi tip incapatanat, si cu acelasi simt al umorului bolnav x_X

| suităr a răspuns:

Facultate idk

| Sociopat a răspuns:

Mort pe strada de la o supradoza si un caine care imi linge spumele de la bot.

| Deaad a răspuns:

Barbos,pletos,satanist.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La facultate cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai batran.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai cum sa pui o intrebare ca asta. Nu stii ce-ti rezerva viitorul asa ca de ce m-as mai amagi aiurea?

| chyccorita a răspuns:

Peste 10 ani ma vad maritata si cu un bebe care sa ma strige mami mami prin curtelaughing

| IcyBlu a răspuns:

Prevad ca voi fi mai batran cu 10 ani ca acum. Sau ca nu voi mai fi deloc. Prefer prima varianta. laughing

| aaannnaaammmaaarrriiiaaa000888 a răspuns:

Fericita cu o familie iubitoare.