| Indecenta a întrebat:

Cum va vedeti in viitor? Mai exact peste 10 ani?

Răspuns Câştigător
| Reek54 a răspuns:

Peste 10 ani, hmm.
Cu toate categoriile de permis (sper).
Cu casa finalizata din toate punctele de vedere, poate si un apartament sau o garsoniera.
Cutreierand lumea cu ideea de a vizita si explora, si poate..cine stie cu o partenera care sa-mi fie fidela in toate astea.
Ma rog, ar fi mult mai multe obiective de indeplinit (ce planuri am eu).

| Indecenta explică (pentru Reek54):

Bun asa. Eu zic sa incepi de acumwinking

| Reek54 a răspuns (pentru Indecenta):

Ma straduiesc. happy

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| spike625 a răspuns:

Nu pot vedea asa de departe

| invisibleboy a răspuns:

Poate imi deschid un sexshop, cine stie..se fac bani cu prostiile astea, permis de conducere cat. B, propria casa.

| Reek54 a răspuns (pentru invisibleboy):

Tare ideea cu sexshop laughing, cred ca ai avea de 10 ori mai mult profit decat daca ai avea o alimentara.