| Rukhsandra a întrebat:

Cum va vedeti peste 20 de ani? eu ma vad plecata din tara in anglia sau SUA si avand o slujba buna unde sa castig foarte bine, poate maritata, poate am un copil, o casa mare si un catel Golden Retrieverhee hee

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ma vad in forma peste 20 de ani.Cu niste copii care intra in adolescenta, cu un servciu lejer si vizitand multe, multe locuriday dreaming

| Bacemi a răspuns:

Ma vad acelasi tanar printre tineri incercand sa ii educ si sa le pastrez viu interesul pentru arta si cultura.

| Elena1234456 a răspuns:

Un procuror de succes, casatorita si cu un copil big grin.

lolita
| lolita a răspuns:

Chiar nu am idee, mi-am dat seama ca viata ne rezerva multe surprize plcute sau mai putin placute.

| Hombre a răspuns:

Posibil intr-un loc racoros si multa liniste, foarte multa liniste.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Tot ce vreau e sa am o viata decenta sa am parte de sanatate fericire si iubire restul nu imi fac planuri ca nu se stie!

| divinuu a răspuns:

Poate intr-un oras aglomerat.maritata.cu o cariera in politie.:-D. 1 copil si o casa mareeee cu piscina

| Lilik a răspuns:

Da si poate o sa ai si un avion in curte. succes. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff chiar nu stiu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma vad peste o luna cu un Chow Chow, drept pentru care voi pune intrebari doar la rubrica Pets si pe la 60 de ani am de gand sa sar coarda! Ce voi face in intervalul asta? Exersez! Mi-am achizitionat deja coarda si am cumparat si creta pentru sotron!
Era o vorba: Cand ne facem planuri pe termen lung, Dumnezeu rade in barba! O sa sar coarda la 60 de ani! Spre ciuda lui!