| AvalohAlyn a întrebat:

Cum va vedeti viitorul? Bine sau mai putin? Sperati mult de la viitor?
Pentru mine e sumbru, am depresie si anxietate si nu ma vad oarecum foarte bine

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Si eu sufar de anxietate si e clar ca nu ai cum sa vezi viata roz cu problema asta, dar trebuie sa lupti.
Eu inca sper ca va fi bine daca nu nu mai am ce sa pierd oricum.

| gabicoo a răspuns:

Carpe diem, vita brevis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa muncesti pentru acel viitor ca sa il vezi bine, daca nu faci nimic chiar sumbru o sa fie. Ocupa-ti timpul cu ceva ce iti place, si mai lasa prostiile astea.