| anonim_4396 a întrebat:

Cum vad din ce motive a fost avertizat sau chiar suspendat un anumit user din comunitate? Cum pot sa gasesc aceasta informatie si unde? Adica motivul averizarii sau suspendarii contului cuiva?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Salut!
Apesi pe meniul din coltul drept de sus al ecranului, apoi te duci pe sectiunea prieteni, la sectiunea prieteni ai sa vezi sus in stanga optiunea Utilizatori, dai click pe Utilizatori si o sa iti apara Topul Saptamanii.
Sub Topul Saptamanii o sa gasesti in dreapta jos optiunea Utilizatorii Suspendati si acolo o sa gasesti o lista cu toti utilizatorii suspendati si motivele pentru care au fost suspendati.

1 răspuns:
| Freya1 a răspuns:

Nu cred ca ai unde.In general îți dai seama după răspunsuri sau întrebări.Cand face spam,înjură și jignește, vorbește aiurea și devine insuportabil pentru restul.
În general din răspunsuri nefolositoare și eronate, plus rapoarte, ignoruri, plângeri la admini etc.