| ramitzu a întrebat:

Poate sa imi spuna si mie cineva ce inseamna Motivul suspendarii: Abuz de voturi... adica ce a facut de a fost suspendat din cauza asta? Eu nu am fost suspendata dar am vazut la mai multi utilizatori si vreau sa stiu ce inseamna.

2 răspunsuri:
| LoLo_9163 a răspuns:

Adica si-a facut mai multe conturi si si-a dat voturi si funtite singuri.Eu asa am inteles. Sper ca te-am ajutat.Mult noroc happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul in care un utilizator voteaza mult si nejustificat(spre exemplu acorda foarte multe voturi in functie de simpatii/antipatii, nu de continutul raspunsului)se spune ca acesta voteaza abuziv.