| Ramane_Cetateanul_1981 a întrebat:

Cum vedeti ROMANIA, PESTE 10 ANI?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Furata de tot. O tara saraca ca cele din America Latina.

| darrio2007 a răspuns:

Nu prea bine. Daca se merge pe aceleasi idei de conducere ca acum.

| mona a răspuns:

Tot asa ca azi, poate mai rau

| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua, nici nu ştiu dacă o mai văd pe hartă atunci, ea rămâne dar populaţia... Totul lasă de dorit nu mai e acel trai, e un discomfort, deci alimentaţia la pământ, industria, spitalele... Sunt multe probleme care în 10 ani sigur nu se vor corecta, măcar să fim optimişti şi să gândim pozitiv.
Toate bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plină de ţigani şi de bozgori, secată şi de ultima resursă de energie naturală, de ultima bogăţie naturală, de ultima sa picătură de frumuseţe, etc. Pentru că, nu-i aşa, trăim vremuri bune, suntem liberi şi iubim sistemul democrat.

| Ramane_Cetateanul_1981 explică:

Va multumessc tuturor pentru raspunsuri, toate si-au atins tinta... sa auzim de bine