| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi s-a părut anul acesta scoala?

Vacanta placu plăcută!

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Relaxant...

| Dash a răspuns:

Ca de obicei...

| AG a răspuns:

A fost un an...greu, si la mine au fost foarte multe schimbari. Dar nu pot spune ca a fost doar greu, a fost un an superb. A meritat tot efortul depus, totul a meritat. Acum cateva luni muream de nerabdare...asteptam sa se termine "iadul". Dar acum, imi pare rau ca s-a terminat. Ma apropii cu pasi repezi de sfarsitul liceului, si o sa imi amintesc mereu anii acestia. big grin:X

| KySyB3B3 a răspuns:

A fost un an care s-a terminat prea repede, si nu imi vine sa cred ca o sa imi pierd prieteni, colegi din generala.anu s-a terminat prea repede.Desi inainte imi doream sa se termine mai repede ...pentru ca era prea multa rautate acum as suportau sa mai stau macar 1 an cu, colegii mei.prieteni,iubitu,amici,profesori.Totu se termina acum nu o sa fie ca inainte desi se zice ca o sa ne mai vedemchatterbox etc.nu o sa fie la fel si regrettt.sigh Pt mine Anii astia au fost cei mai frumosi si imi pare rau ca se sfarsec asa repede.prieteni de 15 ani.10 ani.O sa ii uitam:-

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Pentru mine a fost cel mai încărcat an, deşi am terminat clasa a X-a.
Poate şi datorită voluntariatului făcut la Organizaţia "Salvaţi copiii" şi consiliul elevilor pe lângă şcoală, dar sincer nu regret nimic!
A fost un an plin şi frumos pe care nu îl voi uita prea curând şi nici multitudinea de persoane pe care le-am cunoscut prin intermediul voluntariatului şi cu siguranţă nici de experienţa acumulată.
Vacanţă plăcută!