| mentholinks a întrebat:

Cum vi se par intrebarile mele, dar raspunsurile?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai niste intrebari cam ciudate, asa ca nu m-am mai obosit sa-ti vad si raspunsurile.

| RAY a răspuns:

Ai prea mult timp liber, ca si mine anul trecut, vezi de niste obiective

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sincer (fara suparare) consider ca intrebarile trebuie sa aiba un rost, iar orice se poate afla de pe internet (ca tot il folosim) si se poate afla mult mai rapid decat aici, ar trebui cautat pe internet pana la urma. Adica... doar daca nu vrei sa faci o conversatie sau esti platit sa tii acest site inca activ laughing (desi am glumit in ultima parte).

Iar raspunsurile... nu stiu. Nu am urmarit sa vad vreunul.

| mentholinks explică (pentru DoarBogdan):

Pai eu nu am incredere in internet. Daca imi spune cineva cu gura lui consider informatia corecta. Pe net scrie oricine orice vrea.

| DoarBogdan a răspuns (pentru mentholinks):

Si aici pe TPU nu scrie oricine orice vrea? laughing
Din contra, exista resurse aproape nelimitate din care poti sa inveti oricand ceva (daca chiar asta vrei), iar cineva acolo pe internet a depus un ditamai efortul sa scrie un raport sau o informatie pentru ca tu sa ai acces la el oricand vrei.

| mentholinks explică (pentru DoarBogdan):

Da, dar Cezar spunea ca ce vezi nu e adevarul ci o perspectiva iar ce auzi la fel nu e adevarul ci o parere.

| DoarBogdan a răspuns (pentru mentholinks):

Si atunci de ce inca mai esti pe TPU? :/
Orice ai zice se anuleaza reciproc tongue, deci nu ai ce.

| mentholinks explică (pentru DoarBogdan):

Pai ca sa aflu pareri si perspective ca sa-mi fac o imagine.

| darrio2007 a răspuns (pentru mentholinks):

Aici de obicei scriem, nu spunem cu gura noastra. Oricum, multe din informatiile pe care poate ti le-am dat vreodata, tot de pe net sunt luate.

| Celcestietot a răspuns:

Dar tu nu prea răspunzi. Întrebările sunt ok. Despre răspunsurile și întrebările mele ce părere ai?

| SilentRain a răspuns:

Doar dacă e legat de mine, e mistolaughing

| minrest a răspuns:

O parte din intrebarile si raspunsurile tale sunt foarte profunde. La categoria Religie ai fost printre putinii care au ridicat probleme reale. Poate chiar singurul.

| Michaeel a răspuns:

Nu vreau sa te jignesc asa ca mai bine nu zic nimic.