| VivaRoZ a întrebat:

Cum vi se par tezele de clasa a 7-a semestrul 1? Pls. nu stiu de ce dar sunt foarte panicata. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, nu te mai împacienta aşa fi optimistă, învaţă şi totul va fi bine... dacă gândeşti negativ şi eşti nelămurită nu vei face faţă fi calmă.
O seară frumoasă şi succes, să ei o notă mare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Romana nu o sa fie greu, ba chiar mai mult usor, iar la Mate invata la Geometrie proprietatile.La Algebra o sa fie usor daca te descurci cat de cat.Nici eu nu le-am dat le dau saptamana viitoare.