| Raul a întrebat:

Cum vi se pare cafeaua cu frisca?big grin

21 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De obicei consum ceai verde, dar o cafea cu frisca nu pot refuza.

| lia a răspuns:

Mie imi place sa beau cafeaua cu lapte, nu-mi place sa fie dulce.

| Gabry a răspuns:

Extraordinar de bunalove struck

| albastrel a răspuns:

Nu beau cafea! nici nes! nici 3 in 1... nimic big grin. a si nici nu fumez... big grin

| albastrel a răspuns:

Raul daca beau cafea sau nes ma ia somnul...in plus ca daca vad cafea imi vine sa vars. dar sa mai si beau big grin

| albastrel a răspuns:

Eu sunt de-a intregul ciudata big grinlaughing

| Casiana a răspuns:

Nimic nu reuseste sa imi inveseleasca ziua mai bine...(in afara de iubitul meu)!

| danutza a răspuns:

Dezgustatoare big grin

| lily09 a răspuns:

Cu frisca........adica buna....numai sa nu fie frisca cu cafea

| Yly a răspuns:

Excelentatongue

| bluerose a răspuns:

Eu beau cafea... uneori cu frisca, si-mi place muuuult...laughing

| Raul explică:

Albastrel ar tebui sa incerci cafeaua cu frisca...mmmmmmbig grin

| Raul explică:

Ciudat...

| Raul explică:

@danutza de ce dezgustatoare... e mai bun un sarut cu iubitzelu?rolling on the floorlaughing(nu o lua in nume de rau)big grin

| turist a răspuns:

Depinde de gusturi!
Daca vrei sa simti gustul cafelei atunci o bei neagra cu foarte putin zahar!
Daca vrei o delicatese, eu as zice chiar desert, pui frisca, mai multa sau mai putina, cum iti placewinking
Daca vrei ca mic dejun poti opta pentru cafea cu lapte...

Mie imi plac toate variantele happy

| pam_pam a răspuns:

Preferata mea, mai ales daca are si caramel! :XXXX

| dulcika a răspuns:

Supeeeer.de cate ori face mama vreo prajitura cu frisca fac cate o cafea.bine bine jumatate de ceasca de frisca si jum de cafealaughing

| Bloo2 a răspuns:

Cafeaua cu frisca... e BeStIaLa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...si cu multa gheata sparta, mi-am-mi-am.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foarte mult :X De fapt, imi place cam orice e bazat pe cafea: frappe, cappuccino, latte machiato, mocha. Pacat ca e cam tarziu, imi vine sa ma duc sa imi fac o cafea cu frisca acum laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi place.cafeaua o beau simpla iar frisca nu imi place absolut deloc.