| HorneaDaniel2002 a întrebat:

Cum vi se pare noua versiune a Yahoo Messenger? happy Vreau pareri pro si contra.winking

Răspuns Câştigător
| Danyel2002 a răspuns:

Mie personal mi se pare ok.
PRO:
-GIF
-Apreciere ❤
-Stil Mov-Albastru
-Mesagerie- online şi offline
CONTRA:
-Au scos emoticoanele astea: happy; laughing; sad etc...
-Nu mai e aşa popular... sad
Asta e tot! Funda?

7 răspunsuri:
| redrosegirl a răspuns:

Am verificat de curiozitate și mi se pare o versiune urâtă!

| T0T a răspuns:

În mare sunt mai mult pro însă parcă era mai facilă varianta clasică în ceea ce privește lista de contacte și altele. Am văzut și eu acum puțin timp schimbarea dintr-o amintire nostalgică revenită la realitate și îndepărtată iar. Însă vestea bună e că sunt chestii mult mai nostalgice.

| Jimtheghost a răspuns:

Suntem in 2017, nu 2009. laughing Ma surprinde ca inca mai au piata pentru asemenea aplicatie cand exista twitter.

| Danyel2002 a răspuns:

Mulțumesc pentru fundă!
oh go on. cool

Răspuns utilizator avertizat