| ღβ3b3LuSa a întrebat:

Cum vi se pare telefonul lg kp500 cookie? Va rog raspunsuri sincere.La cel mai bun raspuns fundita

Răspuns Câştigător
| cretzoo a răspuns:

Cookie e ok... da avand in vedere ca o aparut lg gt405 si are pret foarte bun ...deci daca vrei sa-ti iei lg iti recomand cwa din seria gt(veuty) toate au camere de intre 3 si 5 mega tuchscreen nu face figuri si musica merge foarte bine pe ele singura problema e ca nu prumesti programe ca flash pentru net da le poti downloada foarte usor

1 răspuns:
| Madalina1455684 a răspuns:

Nu mi se pare ok.Defat fiecare cu parerea lui. 1 la mana telefoanele Lg nu sunt telefoane de calitate[incearca sa te feresti de ele], 2 la mana se strica repede touchscreen-ul si 3 la mana nu tine bateria.Asta e alegerea ta daca vrei s-au nu sa il cumperibig grin