| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare un salariu de 20. 000RON+cazare si o masa seara pentru un bodyguard dintr-un club din Bucuresti?

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Un salariu de 20.000 de roni este enorm. Asta înseamnă aproximativ 5.000 de euro.
Poate ai vrut să spui 2.000 de roni.
Și chiar și așa, cu cazare și masa de seară este foarte avantajos.
Dar, acum e de văzut și ce obligații ai pentru acest salariu.

| derek a răspuns:

Pff ce intrebare de cocalarlaughing cine te-a pus sa intrebi asta? sa nu-mi zici ca esti bodyguardlaughing) mergi la munca serioasa nu mai bate campii cu salarii de mii de lei