| Amidamaru98 a întrebat:

Cunoașteți vreo aplicație pe care puteți primi bani instant de la orice banca?
Gen dacă trimiți de la o banca la alta și sa între instant.

3 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Da, revolut.
Da de ce vrei instant? Iti place sa iti intre instant?

| Amidamaru98 explică (pentru raMLesS):

Am revolut, dar dacă primesc dintr-un cont de la Banca Transilvania sau BCR etc. intra bani pe loc?

| raMLesS a răspuns (pentru Amidamaru98):

Aici tine de cat de repede poate banca trimite, nu tine de aplicatia pe care o ai ca sa primesti... Adica degeaba ai tu lamborghini si trimit eu pe unu cu dacia sa iti livreze o pizza ca tot incet o sa ajunga laughing
Daca ti-a placut analogia pe care am facut-o nu uita sa imi evaluezi raspunsul si sa il nominalizezi drept raspuns castigator.

Cu drag
~raMLesS tpu.ro