| :x:Xj.b:X:x. a întrebat:

Cunoasteti careva formatii de muzica din baia mare satu mare, cluj sau zalau? help pls... e urgenthappymultumesc anticipat

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Emeric Imre Set in Cluj.
Am avut ocazia sa-l cunosc personal intr-o seara-noapte cand a venit la casa unde eram cazati sa ne cante la un curs. Foarte de treaba!

| lola a răspuns:

Sa cunoastem personal sau doar sa stim ca sunt din Cluj, Zalau, bla, bla?
Band for rent -Cluj 2 dintre ei sunt cu mine in scoala
Luna amara -Cluj
Mai stiu cativa dar nu sunt sigura de unde sunttongue
Pistol cu capse
Dance trauma [nu stiu daca mai "functioneaza"]
tu.pe.d.v. [nu sunt foarte cunoscuti dar un coleg de clasa face (sau facea)parte din trupa asa ca fac reclamalaughing] -Cluj

| unavailiable93 a răspuns:

Jaar project sunt din satu mare din cate am inteles, o formatie rock din zalau - Metall up ur ass laughing), LK DIO, tot zalau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Profi"Baia Mare, "Ritmic "Satu Mare, "wedding music'", ïmpuls comarnic"","cristal - Cluj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am happy