| Barajag a întrebat:

Cunoasteti o persoana care va place mult, iar dupa un timp va reintalniti si ca de obicei va imbratisati, va pupatibig grin La ce va ganditi in acel moment?hee hee

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Ma gandesc sa nu fie deja cuplat sau sa nu fie in spatele lui prietena lui cu parul`laughing

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ursuliko, ai iesit din barlog si faci deja prostii?thinking

prfml
| prfml a răspuns:

Daca am uitat sa cumpar prezervative happy

| Sarpedan a răspuns:

Am o prietena pe care nu am vazut o de 3 ani, ea a plecat in Italia si cand o sa ne intanlim relatia va continua de acolo de unde a ramas, asta nu inseamna ca intre timp eu am asteptat o si uite asa daca intre timp ea o sa soseasca in timp ce eu am alta relatie o sa am doua iubite si nu stiu pe unde o sa scot camasa.

| luckyman_4740 a răspuns:

Ar mai merge o data, iar daca nu amers atunci, poate merge acumbig grin

| o_fata_dulce:* a răspuns:

Pai na la ce te poti gandii, ca ar vrea sa fiti din nou impreuna sau na ...depinde ce s-a intamplat intre voi