| lauraaaaaaaa33 a întrebat:

Ce inseamna pentru un baiat primul sarut? Adica pe la ce varsta incep baietii sa se gandeasca cu cine va fi primul sarut..cum va fi..alea alea, adica pentru ei cam cat conteaza chestia asta? Voi (baietii) va ganditi mult la asta? Vine un moment in care parca va ganditi mereu sa apara cineva de care sa va indragostiti ca sa o iubiti, sa aveti primul sarut cu ea, sa o imbratisati cand vreti..etc?

7 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey Yriss! Acest lucru difera de la baiat la baiat.

Pentru unii nu reprezinta altceva decat un joc, pentru altii reprezinta ceva frumos si atat iar pentru altii reprezinta modul de a-si arata afectiunea fata de prima lor dragoste adevarata.

Huh? Ce intrebari pui happy
Oarecum da, oarecum nu...depinde de fiecare. Totusi acest moment exista insa nu e la toti chiar asa cum crezi tu.
Da, te cred si eu... exista momente in care ai vrea dar si momente in care te gandesti la altceva.

Eu nu sunt asa dar da, exista baieti care se gandesc la asta des si devin obsedati *daca la asta te refereai*.

De obicei ai astfel de ganduri cand esti singur, cand ii vezi pe altii care sunt impreuna sau pur si simplu atunci cand te duci la culcare.
Daca esti obsedat de asta chiar si atunci cand esti la scoala sau cand ai ceva important de facut atunci clar trebuie sa inveti sa te controlezi un pic.

Bafta!

| lauraaaaaaaa33 explică (pentru RainmakerX):

Ok,mersi..si stiu ca intrebarile mele sun cam aiurea dar na..asta e singurul site unde pot pune intrebaari exact asa cum vreau pentru ca lumea nu ma cunoaste si nu ma poate critica in asa fel incat sa ma afecteze

| RainmakerX a răspuns (pentru lauraaaaaaaa33):

Inteleg perfect! big grin Stai linistita, am vazut intrebari cu mult mai ciudate.

Exact acesta este farmecul acestui site! Nu esti judecat pentru raspunsurile tale intrucat nimeni nu te stie. Bafta! smug

| Lawliet14 a răspuns:

Mai putin decat fetele.

| TheCuriousMonkey a răspuns:

Primul meu sărut a fost cu o C*urvă, a fost ceva gen " hai să ne pupăm " însă primul sărut adevărat cu prima fată de care am fost îndrăgostit nu am să îl uit niciodată.

| maraciucaeviata420 a răspuns:

Înseamnă, că e virgin, dacă ar fi mai avut relaţi, te saruta pe buze direct. eu ma gandesc doar la sex

| fanta24 a răspuns:

Depinde de baiat. Daca are o personaliate sensibila, se gandeste la chestiile astea. Daca e genul care "doesn't give a fu*k", o sa se lase purtat de vant, fara sa realizeze ca tocmai a avut primul sarut