| BIGexplorer a întrebat:

Cunosc o fata.As vrea ca la final sa imi spuneti parerea despre ea:
Este inaltuta, poarte geci\bluze largi si blugi.
Are parul saten ciufulit si prins.
Tenul alb alb alb cu ceva pistrui.
Buze roze, si dintii marunti de soricel.
sprancene negre, grosute si ochii caprui cu gene lungi.
Imi face placere sa o privesc.Dar ea, se uraste straight face
As vrea parerile voastre.

3 răspunsuri:
| dtgkjdht a răspuns:

Ca sa nu sa se urasca spune-i ca toti sunt frumosi prin felul lor de a fi nu e importanta frumusetea de pe dinafara, e importanta cea cei inauntru sut sigura ca fata despre care vb e minanata la suflet si nu cred ca e urata nu are motive sa se urasca

| dtgkjdht a răspuns:

Cred ca e o persoana minunata, toti suntem

| dtgkjdht a răspuns:

Chiar daca spune ca se uraste an dancul sufletului ea stie ca are ceva special de care trebuie sa se mandreasca
apropo da-mi o funda