| Trixt3r a întrebat:

"Cursa" pentru campionul zilei - cum functioneaza?

Am observat in ultimele 3 zile ca pana aproape la 12 noaptea dupa ce raspund la intrebari imi spune ca-s pe primul loc, apoi vine 12 noaptea si instant scad pe 4-5, dar fara sa primesc badge, deci trag concluzia ca nu-i un reset pentru ziua urmatoare.

Cum functioneaza sistemul? cand se reseteaza pentru ziua urmatoare? happy

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Concursul acela s-a incheiat, încă de câțiva ani. happy

| Trixt3r explică (pentru floresdemayo):

E bine de stiut, maine oricum concurez iar big grin

| floresdemayo a răspuns (pentru Trixt3r):

Aoleu, deci poziția lui Ray in clasament e amenințată.

Dar nu știu dacă treci de Jasmina.hee hee

| Trixt3r explică (pentru floresdemayo):

Depinde de cate zile trebuie sa mai stau la recuperare sa se vindece operatia. Dupa nu o sa-mi mai permita timpul liber happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru floresdemayo):

Ray inca e pe aici? Nu l-am mai vazut de secole.
De Jassmina stiu, ca o vad peste tot unde ma duc.

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La ora 00.00 este reset. Doar că Campionul Zilei nu mai funcționează.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai daca pana in ora 12 erai pe primul loc, atunci sigur ai fi castigat campionul zilei in ziua respectiva (daca inca se mai tinea cont de asta). Acum este doar pentru clasament.

Iar dupa ora 00, se reseteaza, si daca raspund vreo sase persoane sa zicem, cu vreo 4 raspunsuri fiecare, si tu raspunzi doar cu unul, automat esti pe o pozitie mai inferioara lor in momentul respectiv.

Dar nu iti bate capul cu asta. Oricum acum nu se mai tine cont de asta.

Numai bine! ^_^

| Fatamuntilor a răspuns:

Ai pierdut,, statul'' pentru campionul zilei.
Poti insa primi monede virtuale daca raspunsurile tale sunt remarcate de editori.