| Stefii needs somebody to looooove. xD a întrebat:

Da, pai, inainte de toate : Nu sunt vrajitoarelaughing!
Ma rog.
Cand eram mica si cand ma durea capu', bunica imi zicea acolo un blestem.:3 Adica il blestema p'ala care m-a deochiatlaughing.love struck
I-am zis sa ma invete, sa mi-l spuna de mai multe ori. Dar mi-a zis ca se fura.chatterbox
Ma gandeam ca poate stiti voi blestemu' aalaa.love strucklaughing
Da deci intrebare:Care este blestemul?batting eyelashes
Multumesc.

8 răspunsuri:
| kaya a răspuns:

Eu stiam unu dar nu stiu ce sa fac sa ti-l zic sau nu? Am sa ti-l zic ca si eu il stiam tot de la bunica inainte promiti sa nu te superi da? E asa asta care il stiu eu de la batrana mea bunica:"Cine te-a deochiat pe tine sa ma pupe in c r pe mine"pe bune asa imi zicea straight face. Sorry blushing

| elamit a răspuns:

Stiu acelasi lucru ca si kaya.

| Stefii needs somebody to looooove. xD explică:

Nuu, era ceva gen sa-i cada parul, sa ramana cheala, sa numai fie iubit etc etc etc.
Si era parca cu Maica Precista straight face

| Ofiintă a răspuns:

De ce nu o intrebi pe bunicata

| casmaua a răspuns:

Darar dracu il ala care ma deochiatlaughing odata ce blestemi pe cineva numai esti crestin.sad e impotriva religiei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu scuzama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu stiuhappy