| SoftLoom a întrebat:

Stiu ca voi fi tinta polemicilor si ironiilor, dar nu-i doresc nimanui sa treaca prin ce trec eu acum. O sa zic totul direct, cine stie sa ma ajute, ma va ajuta, cine nu, este liber sa comenteze orice, pentru ca oricum nu voi lua in seama.Am nevoie sa primesc indicatii despre cum sa blestem pe cineva si blestemul sa se prinda cat mai repede, daca se poate, un ritual pe care sa il pot face eu acasa, ca sa pot folosi cuvintele mele.Am incercat si la o vrajitoare, dar mi-am irosit doar banii.Sincer, orice informatie m-ar ajuta, ceva ce pot sa fac eu singura, sau, poate stiti voi vreo vrajitoare care chiar are har dar sa nu ceara foarte multi bani, sau vreun preot care accepta acatiste de blestem. Poate vreuna dintre voi a facut asa un ritual singura, si a avut efect.Cine stie astfel de lucruri stiu ca este discret si stiu ca toate astea se spun in taina.Va las adresa mea de mail, pentru cei care stiu cu adevarat despre ce este vorba.Va multumesc! YM soft. loom

3 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Inainte de a primi sfaturile respective,daca le vei primi,gandeste-te bine:este cel pe care vrei sa-l blestemi cu adevarat vinovat? Fiindca, altminteri, blestemul va cadea pe tine; cel putin asa se spune.Mai bine lasa pedeapsa in voia lui Dumnezeu; tu iarta, fiindca nu este om fara greseala.Numai ganduri bune iti doresc.

| superdorex a răspuns:

Da asa ceva e unicat! Cine te-a suparat asa de tare? Dar ce rezolvi sa faci rau? Ai ajunge in aceeasi barca si tu!

| thealchemist a răspuns:

Eu zic ca ti-ai pierdut mintile. nu stii ca orice blestem se intoarce impotriva ta?