| mariaWoW a întrebat:

Da stiu...Aceasta e o intrebare cam stupida...:

Daca ati primit teme pentru azi le faceti sau le rezolvati pe cele de la materile de maine? :/

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Pai eu unu nu mi-am mai scris de, dar de copiat merge...happy Pai daca azi am tema le fac peste 1 saptamana maxim, Niciodata in ziua care am, fac cand am chef.

1 răspuns:
| Brâncuşi a răspuns:

Multumesc de funda...Esti de treaba fa cum ti.am spus si o sa vezi ca treci clasa sihappy...Dar trebuie sa gasesti si un coleg/colega care sa iti dea tema.O zi buna!