| delia_6706 a întrebat:

Cum fac ca sa am chef de temehappy? Stiu e o intrebare cam stupidahappy

Răspuns Câştigător
| cutie a răspuns:

Stiu eu ceva! Fa dar, i-a de la sfarsitlaughingsi apoi...cine se prindelaughingrolling on the floor

15 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Off... O intrebare cam greahappyAsa pateam si eu happy
Pai incearca sa vezi temele ca pe un joc si asa va fi mai distractiv happy

| SweetCandy a răspuns:

Hmmmm......cunosc sentimentul...rolling on the floor

| Bishop a răspuns:

Trebuie sa le privesti ca pe ceva distractiv, mai fa o problema, mai citeste un banc laughing astfel incat sa te distrezi facand temele, nu le privi ca pe o pedeapsa, gandeste-te ca e un joc happy
Baftawinking

| Catei_Stas_2001 a răspuns (pentru Bishop):

Care-i pontul că cică e distractiv dacă nu-i așa. Ginditiva că nimănui nu-i place să facă temele.

| Jupiter a răspuns:

Cheful vine facand.

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Eu de exemplu laughing) In cls a9a chiar nu aveam deloc chef de teme :p dar ma gandeam k e mai bine pentru mine ca sa am rez bune :p sau faceam la materia care ma simteam eu sigura k imi va iehsi corect tema :d. pana incepi e greu k dupa rolling on the floor nu te mai opresti :d eu am noroc k imi place sa scriu :p dar de citit urasc big grin

| Pho3nix a răspuns:

Eu as vrea sa fac un foc de tabara din toate caietele si cartile de scoala.big grin

| tremuriciiuliana a răspuns:

Nu stiu cum sa ai chef de teme din moment ce nu-ti place scoala incearca sa-ti dai putin silinta si vei vedea ca vei reusi.bafta

| frida0purple a răspuns:

Stiu prin ce treci! laughing

| DarKJoKeR a răspuns:

Priveste-le ca pe o necesitatebig grin.Descopera ce iti place la materia respectiva, sau auto-motiveazatebig grin.succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poatelaughing Degeaba te chinuilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pun muzica.Muzica stimuleaza mintea si da si energie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copiazale de la un coleg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as dori sa fac Wrestling cu caietele si cartile.

| raimbowhair a răspuns:

Stiu ca ai dat funda dar e ceva care chiar te ajuta: nu le fa, fato! daca nu ai chef de ele, nu le fa! ce iti pasa tie de profa, conteaza ce stii tu!