| Lollypop a întrebat:

Ok, intrebare stupida: Voi ce faceti cand va plictisiti?laughing Chiar nu stiu ce sa mai facstraight face. Fundahappy

Răspuns Câştigător
| HoneyBooBoo a răspuns:

-Eu, de exemplu. Ascult muzica si imi pierd vremea pe netbig grin. Dar dupa 5 min imi suna telu` si SURPRIZA! Sunt fetele care ma cheama afara, si eu fericita ma imbrac corespunzatorlaughing si ies afaralove struck. Ai putea sa chemi prieteni tai afara, sa povestiti amintiri sau de ce nu, sa jucati ceva!(o carte, de-a v-ati ascunseleabig grin...)

13 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Dar dacă citeşti o carte ce are? Pentru voi cititul e ca usturoiul pentru vampiri? Să nu cumva să faceţi asta, mai bine muriţi de plictiseală.

| Daviiiiiid a răspuns:

Wyd4ever lollypop are dreptate straight face taci dracu din gura si masturbeaza-te in liniste daca nu iti convine intrebare lui phbbbbt laughing. si apropo legat de intrebare : eu de obicei imi fac temele cand ma plictisesc sau ma incui in camera si ascult muzica. thu ce faci cand te plictisesti happy?

| carminaburana43 a răspuns:

Asa ceva pentru mine pur si simplu nu exista! De nu ar exista internet si atunci ar fi ce sa fac,. In viata mea nu am cunoiscut notiunea de plictiseala.

| Jadis a răspuns:

Pai de obicei nu ma plictisesc. Pentru ca stau pe facebook si ma joc jocurile de acolo (mai ales farmville), si vorbesc pe mess cu prietenii. Dar acum nu ma voi plictisi ca sunt in timpu scolii si am teme

| FreakyFred a răspuns:

Cum am inceput si primul post imi cer scuze dar pur si simplu nu mai pot! nu am ceva cu tine ci cu intrebarea pe care ai pus-o. daca ai fi cautat intrebari asemanatoare ai fi vazut ca sunt cu sutele de milioane si devine stupid sa pui aceiasi intrebare la nesfarsit! pe majoritatea le-am ignorat dar la fiecare pagina vezi vreo 2 intr ca astea. asa ca din nou scuze si abia acum observat... fan MJ?

| Lollypop explică:

Apropo wyd4ever am vrut doar sa vad ce as mai putea face pe net.Gen: niste recomandari de jocuri, poate chiar de niste muzica, niste filme interesante etc. Imi cer scuze ca intrebarea mea te-a enervat atat de tare incat te-a facut sa injuristraight face. De ce nu ocolesti astfel de intrebari? E pentru prima data cand pun si eu una de genul asta. Daca te deranjeaza, repet: tine-ti parerea pentru tine sau macar vorbeste frumos!straight face.

| Lollypop explică:

DaViDuTs1998 ma scuzi si tu pentru o asemenea intrebare! Mentionez ca e prima si ultima data cand mai pun o astfel de intrebare, dar pur si simplu voiam sa vad daca cineva se joaca ceva interesant, sau frecventeaza pe un site anume, sau poate citeste ceva interesant pe net etc.(repet). Si chiar nu am pus intrebarea asta cu intentie rea!

| Lollypop explică:

A da, si macar abtine-te putin cu aceste cuvinte cenzuratestraight face : "Masturbeaza-te" raised eyebrows

| dot a răspuns:

Mananc.

| Maria46854213 a răspuns:

Mai bine invatatongue.

| LoveAngel223 a răspuns:

Ascult muzica ...dorm sau fac ordine prin calculator

| AnonymousMm a răspuns:

Citeste o cartewinking