| Lolkkk a întrebat:

Dati-mi o idee ce ar fi mai bine sa cumpăr, am ales intre astea: muzicuță, controller ps 4, boxa portabilă sau mingi de fotbal dar am deja 2 am si ps 4, va rog o decizie bună.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Incearcă să le impaci pe toate: ia o minge de ping-pong

| 0VolkSWaGeN1 a răspuns:

Seara bună. Părerea mea e că boxa portabilă ar fi o alegere bună, deoarece, atunci când te plictisești mai pui o melodie, cu ajutorul acesteia poți face alte activități de plăcere. Te poți relaxa și îți poți elibera gândurile negative și să lași loc celor pozitive.