| αℓγήα ツ a întrebat:

Da-timi si mie un model de CV in lb romana. URGENT! Fundahappy
Site cu poza daca se poatewinking

3 răspunsuri:
| aliyna a răspuns:

Nume Prenume: Mihai Patru
Data Nasterii : 30 ian 1964
Adresa: str. Izvor nr. 12 sect 5, cod 75114 Bucuresti
Telefon : 2493107
Situatie: Celibatar, stagiul militar satisfacut.
Studii : Absolvent al Institutului Poli-tehnic Bucuresti, Facultatea de electronica, promotia 1988; cu media 9, 98

EXPERIENTA PROFESIONALA

5 ani inginer proiectant la Centrala Nucleara Cernavoda

LUCRARI PUBLICATE

Studii pe teme de specialitate in revista "Era atomica", doua dintre ele
au fost traduse in revista "Newsweek".

LIMBI STRAINE

Engleza : foarte bine
Franceza : satisfacator
Italiana : satisfacator

IN PREZENT
Inscris la doctorat din anul 1992

PASIUNI

Pescuit, sah

| Ramooon a răspuns:

Pe best jobs si pe myjobs iti faci ceva raspunzand la intrebari, in functie de ceea ce razpunzi iti faci ceva foarte usor, si iti cer si poza.

| doinas a răspuns:

Daca depui candidatura pentru un post in care informarea si imaginea conteaza aici ai modele gata formatate in mai multe limbi.
http://www.cveuropean.ro/
Sa scoti rubricile in care nu ai ce sa completezi...