| ivcelnaiv a întrebat:

Dac ar fi sa faceti un inventar, ce aveti voi al vostru? asa, un fel de avere personala...
uite declaratia mea de avere interioara:
http://ivcelnaiv.blogspot.com/2010/03/declaratie-de-aver e-interioara.html

Răspuns Câştigător
| tim a răspuns:

Auzi, daca ai scris tu versurile alea, felicitari! te pricepi dom'le! zau, m-ai pus in dilema, trebuie sa-mi fac si eu un inventar, ca l-as termina repede, pentru ca nu am mai nimic!

3 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Am cea mai mare avere interioara, un bebe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avere interioara laughing am cateva organe, nu e voie? este ilicit? daca sunt prea multe la vara scot apendicul laughing
Nu randeti ca astia sunt in stare de orice si taxa pe organele in plus, noi femeile n-avem, organele voastre sunt ilicite, taxalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare ca otelul, iute ca ardeiul si destept ca virgula calu laughing