| chiftelutacrocanta a întrebat:

Daca 10 oameni se joaca in nisip si unul sta serios pe scaun si citeste la care dintre ei te-ai duce si te-ai alatura?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La cel care este pe Facebook.

| Mayhem666 a răspuns:

La niciunul, m-as duce acasa.

| justanotheruser99 a răspuns:

Urăsc nisipul. Categoric aleg cititul.

| BlackRose03 a răspuns:

Amandoi?
Cred ca la ala care citeste si as lua un pumn cu nisip sa arunc dupa copiii care trec pe langa mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ambii..pe de o parte m-as alatura celor care se joaca nisip ca sa nu ratez distractia, iar pe de alta parte as incerca sa ma alatur si celui care sta serios pe scaun si citeste ca sa nu se simta singur.

| Niklauss a răspuns:

In mod normal lumea ar merge la cei ce se joaca dar eu unul m-as duce la cel ce citeste pentru ca sunt fan leneveala happy

| Fumiko a răspuns:

Prima data cred ca m-as juca apoi as citi.

| miolina a răspuns:

Inchide ochii. La intamplare.