| luckyman_4740 a întrebat:

Daca a-ti avea ocazia sa va intoarceti in trecut, ce a-ti modifica in trecutul vostru pentru ca in prezent si viitor sa aveti viata pe care vi-o doriti?

Răspuns Câştigător
| heroforyou a răspuns:

Pff. daca as putea schimba trecutu? doamne cate n-as schimba...sau poate ca toate din trecut au trebuit sa se petreaca ca sa fiu asa in prezentul acesta

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mi-as cumpara o constiinta mai permisiva.Actuala ma va baga in pamant cu pretentiile ei excesivewaiting

| Barajag a răspuns:

Sti foarte bine ca, daca as da timpul inapoi, n-as mai suferi atat.Bafta brohappy

| Doddel a răspuns:

Orice greseala pe care am facut-o in trecut nu o sa o mai repet, omul din greseli invata.

| Africanwitch a răspuns:

Mi-as schimba parintii! laughing

| amazoana_8358 a răspuns:

...de ar fi posibil! as pune ratiunea inaintea inimii si as gandi de doua ori inainte sa iau o decizie de viata.

| s62sony a răspuns:

N-as schimba nimic. Sint ceea ce sint, datorita destinului meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modul in care am invatat la scoala!
Domeniul ales pentru finalizarea studiilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-as schimba nimic, nu regret nimic, ma bucur de apsolult tot si nu as dori pe altcineva langa mine decat pe El!
Familia, prietenii si toti cei care ma cunosc ma respecta si ii respect exact asa cum sunt! Cei mai buni prieteni ii pot numara pe degetele de la o mana si inca mai mi-ar ramane loc...happy
Happy night!

| emil_6416 a răspuns:

Multe.in primul rand scoala,(nu prea dadeam pe la scoala). prietenii vechi pe care i-am lasat, sunt multe. poate ca tot as schimba daca as putea