| Irinna a întrebat:

Daca ai afla ca maine mori, care ar fi ultimul lucru pe care l-ai face?

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Habar nu ai ce senzație sfâșietoare te cuprinde!
Pa, pa.

April
| April a răspuns:

Mi-as strange copilul in brate si m-as impregna cu parfumul tineretii sale. Poate ca l-as simti si dincolo, mai stii; poate ca materia nu trece zidul invizibil dintre lumi, dar poate ca senzatile si sentimentekle, da...Cine stie!

| Flav a răspuns:

As respira.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Să trăiesc fiecare clipă cu maximă intensitate, ca să mor cu sufletul împăcat...

| haiZI a răspuns:

Cred mi-as petrece timpul cu prietena si as face cat mai mult sex. i-as indeplinii toate fanteziile si as face orice sa se simta bine.pa
tu?

| Elly213 a răspuns:

Mi-as cere scuze celor carora le-am gresit si i-as ierta pe cei care mi-au gresit, mi-as lua la revedere de la toata fammilia si le-as spune cat inseamna pentru mine, mi-as dona economiile unui centru de caritate si as saruta persoana pe care o plac. Dar sper sa nu fiu nevoita sa fac asta vreodata si sper ca nimeni sa nu fie nevoit sa o faca pentru ca viata e cel mai frumos dar pe care ni l-a dat Dumnezeu si nu as vrea sa raman deja fara ea.

Te-am lasat!

Bye!

| Florynmatrix a răspuns:

Te-as impiedica sa mori ...sau as face ceva nebunesc sau ceva care iti place tia cel mai mult. nu stiu as face ceva sa fie super special

| Irinna explică:

Nu cunosc pe nimeni care este pe moarte si nici eu nu sunt si nici nu vreau sa mor laughing.
Intrebarea era doar, asa, de curiozitate, vroiam sa vad ce ar face unii daca ar mai avea asa putin de trait!
Eu una mi-as lua larevedere de la toti, le-as multumii ca mi-au fost alaturi si mi-as si cere iertare celor carora poate ca le-am gresit!

| denisacosmina98 a răspuns:

Aş fi mai fericită ca niciodată şi m-aş bucura şi mai mult de ce mă înconjoară.

| bogdang a răspuns:

As fenta moartea, e imposibil sa mori daca iti iei toate masurile de siguranta... asa ca in Final Destination devil

Probabil ca as vorbi cu toata lumea care o cunosc si mi-as spune parerea despre fiecare, sa stie toti adevarul si sa fiu eu impacat. As lua o ultima masa, as juca un ultim fotbal si mi-as scrie testamentul, dupa care as pleca unde stiu ca pot sa ma "duc" linistithee hee... si apoi, pa!

| Cattalina a răspuns:

Mas omori ca sa stiu ca nu o sa mor laughing gluemsc. nu stiu. sper ca nimeni sa nu pateasca asa ceva sad. adica ce vina au iei ca sau imbolnavit? nu rtebuie sa plateasca cu viata sad. De ce? cunosti pe cineva caruia i s-a intamplat? bye bye

| Monna a răspuns:

Sa. i fac fericiti pe cei din jur. happy.

| unknownn a răspuns:

N-ai cum sa afli astahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As plange :-s, 100 % as plange pentru ca nu suport ideea unei despartiri sad.
xoxo, didi

| RKKrosomCorLeone a răspuns:

Pai... As trai viata din plin: discotecii, bere, femei, tarii etc. Sau as face drifturi pe autostrada laughing