| Nicullet a întrebat:

Care ar fi ultimul lucru pe care l-ai face inainte sa mori?

Răspuns Câştigător
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Eu fac parte din categoria ignorantilor care isi lasa la usa toate manierele in ultimele clipe de viata. Cred ca, cu cateva ore inainte de tragicul sau fericitul eveniment, o sa imi arunc televizoarele si telefoanele pe geam si o sa ascult o ultima melodie, cea care imi va placea cel mai mult atunci dupa care voi pronunta urmatoarea fraza: cel mai important este sa nu ai regrete in timpul vietii.
Penibil, stiu... Dar daca nu as face aceste lucruri nu as mai fi eu.
p.s. Vreau sa mor in semi intuneric.

| Nicullet explică (pentru FeliciaCorinaA):

Bun raspuns Catalina, cu melodia in ultimul moment.

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu as face nimic. Dar as simti. Imi va fi dor de toate acele persoane pentru care viata mea a fost doar un peron.

| mona a răspuns:

Prefer sa nu stiu cand mor si daca totusi as sti cred ca nu as face nimic in afara de a petrece cat mai mult timp cu familia

| DarkOrbitMoon a răspuns:

As respira pentu ultima data.

| Cristi2YO a răspuns:

Cred ca ai un motiv sa pui intrebarea asta, deci REVINO-ti esti redus mintal, be HAPPYYYYY

| Nicullet explică (pentru Cristi2YO):

Nu sunt redus mintal, asta era o intrebar de pe doza de has si am vrut sa vad ce ziceti, lool cristi.