| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai avea de ales intre a deveni vedeta, dar a ramane in Romania definitiv si a pleca in USA, dar sa nu mai ajungi niciodata vedeta, ce ai alege?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

As pleca in Europa de vest... nu in SUA.
Oricum orice e mai bine decat sa fii vedeta romaneasca. sa nu confundam vedetele cu artistii.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De unde stii ca vei fi vedeta in Romania, ai incheiat vreun contract cu Antena 1? Mergi si tu la Acces direct, ca Vulpița? Și dacă esti actrița sau top model in Romania, crezi nu poti ajunge să profesezi și peste ocean, daca esti foarte talentată, dar si extrem de norocoasă? Sunt atâția care au reușit, dar după multă muncă in tara lor: http://www.cinemagia.ro/......ood-25000/

| gemeni6226 a răspuns:

Nici una nu ma atrage nici sa fiu vedeta ca mi-as pierde libertatea de a -mi imparti timpul cum vreau eu si nici sa plec in SUA ce sa ma fac acolo fara bani, as pleca doar sponzorizata si doar pentru o saptamina.SUA m-a atras doar in anii; 80 acum nici vorba.