| lalalalallll a întrebat:

Dacă ai avea o fată, cum ai numi-o?

Dar un băiat?

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, pai am deja si baiat si fatalove strucklove strucklove strucklove struck...Adrian & Alinalove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| dreamgirl16 a răspuns:

Ce frumoasa intrebare:X Pay pe fetita as numi`o Breatris sau Adelina, iar pe baietsas Raul sau Edi :X

| lalalalallll explică (pentru dreamgirl16):

Mersi :X
Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| dreamgirl16 a răspuns:

Mersiii si euu!:X:X

| CristianoRonaldo10 a răspuns:

Pe fata Andreea sau Codrina si pe baiat Laur sau Darius big grin

| pepy63 a răspuns:

Pai ceva nume de genul ana,elena,maria,magdalena, mariana, anamariadoar suntem un popor crestin si e bine ca numele de botez sa poarte nume de sfinti

| cezi2001 a răspuns:

Buna! pai...pe fata a-s numi-o ramona, si daca a-s avea baiat la-s numi catalin. sper ca ti-am fost de ajutor!