| Anonim3920209284748282 a întrebat:

Salut TPU! Am o întrebare, dacă eu ca fată am relație cu un băiat și mă sărut cu o fată, se poate numi înșelat?

11 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Depinde cum si in ce context te-ai sarutat.winking

| darrio2007 a răspuns:

Nu. Imaturitate sexuală.

| Violleta2022 a răspuns:

Cand esti copil mic te saruti cu cine vrei si nu are nici o importanta.

| dullcat a răspuns:

Da, se poate numit inselat.

| Hyperion7 a răspuns:

Clar!

| sammie a răspuns:

Da, și lgbt.

| Miruna333 a răspuns:

Normal

| FindMyName a răspuns:

Dacă ești atrasă de fete și când te ai sarutat ai simțit ceva pentru acea fată, as putea numii înșelat.
Totuși de ce sa te săruți cu fete? Ai iubit și te lingi cu altele...nu e chiar ok

| Anonim3920209284748282 explică (pentru FindMyName):

S-a intamplat cu cea mai buna prietena a mea, nu eram tocmai breze

| DoamnaLalea a răspuns:

Unii nu sunteți normali, atât am avut de zis.