| SilentRain a întrebat:

Dacă ai avea ocazia să alegi orice persoană din lume, pe cine ai avea drept invitat la cină?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cica eu sunt narcisist. Eu sincer as vrea sa ies cu noname. Sa mananc o bucata de carne si sa vad cum isi da duhul incet incet in fata mea. Eh, vise.

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Richard dawkins

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Tot pe cineva cunoscut, probabil.

| Lioana a răspuns:

Pe Mama.

| Superior a răspuns:

Ricardio Milos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunde tu prima

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Ich würde mich selbst wählen big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Si cica eu sunt narcisist. Eu sincer as vrea sa ies cu noname. Sa mananc o bucata de carne si sa vad cum isi da duhul incet incet in fata mea. Eh, vise.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannibal Lecter.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa iti manance picioarele, ce sa faci cu ala rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Endo: nu, Lecter ii manca doar pe cei neciopliti si necizelati.
In fine, parca eram "masochista" happy. Pentru un astfel de personaj m-as risca fara alte intrebari.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am zis la misto, nu stiam ca este adevarat thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nope.Nu degeaba mi-am pus poza la avatar pe care mi-am pus-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-as vrea pe nimeni in mod special.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Bob Dylan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erick din trupa CNCO.
My love, cel mai frumos baiattttt.

| georgyanaaa a răspuns:

Prieteni sau prietenul