| Deyuuutzaa a întrebat:

Daca ai avea toti banii din lume si tot timpul din lume (deci resurse nelimitate financiare si de timp), ce ai face? Cum ti-ai aduce contributia la aceasta lume?

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

Cu siguranta as crea o alianta prin care sa putem reda oamenilor ceea ce le lipseste, ceea ce isi doreau de mici dar nu au avut norocul necesar.Intai sa am banii, dupa aceeavad ce mai fac pe parcurs laughing

6 răspunsuri:
| tarziu a răspuns:

As reimpaduri dealurile secerate de setea altora de bani. As investi in cercetarea energiei alternative, regenerabile. Sunt prea multe de facut, se strica tastatura daca ma apuc sa detaliez happy

| xSequel a răspuns:

Cred ca tu vorbesti de sfarsitul lumii. laughing

| Dan_Tm a răspuns:

M-as plictisi teribil.
Cand ai tot si nu te zbati pentru bani, iti piere tot chieful.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As considera ca traiesc in zadar. Ai o placere imensa atunci cand obtii ceva prin munca astfel incat sa meriti si sa te bucuri de o vacanta. Dar sa am multi bani as oferi ajutor batranilor fara batranete si copiilor fara copilarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca m-as fi nascut asa, sunt sigura ca n-as fi facut nimic deoarece n-as fi gandit si as fi obisnuita ca altii s-o faca pentru mine. Daca maine ma trezesc cu o asemenea veste, atunci cred ca as lesina laughing, dar dupa cateva minute de gandire as ajunge la concluzia ca nu sunt in stare sa manevrez atatia bani.
D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati bani sunt in lumea asta?