| cornculapte a întrebat:

Daca ai avea resurse nelimitate, ce ai crea?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

O nava capabilă de călătorii intergalactice, trebuie s-o ştergem de-aici, n-ai citit că în 100 de ani rasa umană e sortită extincţiei? Suntem din ce în ce mai mulţi, resursele tind să se împuţineze... mi-ar plăcea să mă număr printre colonizatorii unei planete...

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

As creea locuri de munca in care sa lucreze persoanele defavorizate care traiesc de pe azi pe maine.

| RUMBURAK a răspuns:

Daca eu as avea resurse nelimitate tu ce ai vrea sa-ti creez? o lume fara suferinta, fara copi care plang de foame si fara batrani care se sting cu zile.si fara bani si diferente sociale. un fel de paradis.

| elamit a răspuns:

Pai locuri de munk, spitale cu dotari de care avem nevoie, centre pentru donare sange, centre pentru femei cu copii, smd.

| TąNyą a răspuns:

Un alt preşedinte laughing)

Lol nu ştiu probabil aş ajuta oamenii străzi cu ceva.

FantaSZy.

| sherlynn a răspuns:

Mai mult creier pentru uniilaughing