| MM a întrebat:

Dacă ai fi altcineva... te-ai împrieteni cu tine?

27 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Oh, daaaa.

| Silvia a răspuns:

Normalsmug dar nu stiu daca eu as fii prietena cu mine.thinking nu stiu daca ma intelegirolling on the floor).

| psiholoaga a răspuns:

Da, as fi chiar incantata.

| monyk a răspuns:

Nu stiu, poate ca da, pentru ca sunt sociabila si imi place sa imi fac prieteni, daca as fi altcineva m-as imprieteni cu cat mai multi printre care si cu minehee hee...

| juniper a răspuns:

Pai... da. Eu sunt o fire prietenoasa si cum spune si la zodia mea, sunt de incredere, in zodia chinezeasca sunt caine, adica cel mai bun prieten al omului, ereditatea spune cuvantul sau asa ceva big grin. Oricine se imprieteneste cu mine va fi surprins ca va avea un prieten pe veci.

| Ana a răspuns:

Nup happy

| xibalba a răspuns:

Daca as avea motive, poate.

| Gabry a răspuns:

Nu stiu ce sa spun...
Pe o parte ma apropi foarte usor de cineva care vrea sa fie prieten cu mine! Cu un prieten sunt sociabila, ofer sfaturi, ma bag in probleme lui daca este nevoie... fac orice pentru un prieten!
Pe de alta parte oamenii inainte sa ma cunoasca cu adevarat ma vad ca pe o ciudata, prin faptul ca nu comunic cu mine si sunt mai retrasa, nu vreau sa am incredere in oricine! E greu sa ma observi, adica sa vezi cat de sociabila sunt si cat de mult imi place sa ajut!
Nu prea cred ca as fi foarte interesata de mine daca m-as vedea atat de indiferenta!

| Bishop a răspuns:

Da, mi-ar face placere

bishop

| PauLa.M a răspuns:

Nu stiu daca mi as suporta impertinenta.
probabil m as bate

| Orannginna a răspuns:

E greu de spus, mie majoritatea prietenilor mei actuali mi'au spus ca la inceput paream foarte nesuferita. Eu sunt zodia gemeni, si imi schimb starile sufletesti cu foarte mare usurinta ceea ce imi afecteaza si aspectul fizic (aici ma refer la mimica fetei). Nu stiu, depinde, probabil ca as incerca dar cred ca ar fi destul de greu...

| Tweety-love-Minnie a răspuns:

Frumoasa intrebare... interesantahee hee... da... m-as imprieteni cu mine (pentru ca nu-mi place sa-mi tradez prietenii si as castiga o prietena pentru totdeauna) si asa as putea sa ma schimb... adica nu stiu daca ma intelegi... sa-mi repar defectele big grin happy (asta imi doresc de la prietenii mei cei mai buni... sa-mi spuna ce defecte am ca sa le pot indrepta happy )

| Kandy a răspuns:

Foarte buna intrebarea thumbs up! Pai...nu stiu ce sa zic thinking probabil ca da, desi sunt [foarte] timida, dar daca m'as cunoaste mai mult ca sigur ca ma voi imprietenihee hee cu mine...si m'as admira drooling sau invidia blushing big grin! Te pup kiss

Răspuns utilizator avertizat
| metonst54 a răspuns:

Nu

| Letytzy@ a răspuns:

Dap

| fevrier a răspuns:

Dacă aş avea ocazia, da.

| Lale_2033 a răspuns:

Da, mi-ar placea sa ma imprietenesc cu mine, dar nu as vrea sa ma am ca dusmanhee hee
Ca prietena am defecte, dar ca dusman sunt perfecta...asa ca... ma prefer prietena cu mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca da, sunt cel mai bun prieten... dar pot si si cel mai mare dusmanhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca as face si sex cu minerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as fi altcineva, m-as invidia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-s altcineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur m-as cere de nevasta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da happy
Sunt o fire prietenoasa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu....ma-si bate, ma-si ucide

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pentru ca sunt o fata buna si stiu ca trebuie sa foiu o buna prietena cu un alt om ca e si el un om nu e un animal.

| d1nam0v1sta a răspuns:

Prea tare intrebarea...laughing
Nu cred ca m`as imprieteni...