| LanguageMaster a întrebat:

Dacă iubita ta are o soră te poți împrieteni și cu ea?

Răspuns Câştigător
| felixf a răspuns:

De ce nu? ce te opreste? Daca te referi la pot face cu ea sex, raspunsul este da daca ea vrea si daca prietena ta nu afla. Daca surorile sunt deschise si open minded atunci poate ai noroc si faci sex cu amandoua deodata. In lumea de azi totul este normal. Si totul devin anormal cand exista din partea fetelor o intelegere si o limitare. dar pana atunci go on.

7 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Normal, e bine sa va înțelegeți.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poti sa te imprietenesti si cu toti oamenii de pe Pamant.

Dar din moment ce ai postat aceasta intrebare la categoria asta... poate ar trebui sa ne spui ce intelegi tu prin prietene thinking

| Hammurabi a răspuns:

Depinde ce înseamnă "împrieteni" în mintea ta. laughing
În limitele bunului simț, da. Bineînțeles.

| Lukasssz a răspuns:

Da

| TheGentleman a răspuns:

Este chiar indicat, pentru că în caz de căsătorie îți va fi cumnată.

În plus, este bine să ai și o viziune de tip third person wiew pentru o relație reușită

| Marius2001Pop a răspuns:

Te poti imprieteni si atat, mai mult nu e ok happy

| catalin2500 a răspuns:

Va strica filmele porno...tot mai multi copii desprinsi de realitate.