| KillMePlease a întrebat:

Daca ai fi mort/moarta si ti s-ar oferi sansa sa revii la viata sub forma unui animal/obiect/etc. care ai vrea sa fie acela?

61 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Astea sunt prostii ce spui tu acolo, nu as vrea asa ceva, cu toată dragostea.

| Musique a răspuns:

Un stilou.

| Liviu a răspuns:

Hmmm,mai mult ca sigur as alege sa fiu un vultur sa pot domina vazduhul, sa pot sa observ totul la mare inaltime, destul cu asta, ca incep iar devin sentimental laughing

| KillMePlease explică (pentru Liviu):

happy
Fain...Eu chiar nu stiu ce as vrea...

| iSwag a răspuns (pentru KillMePlease):

Se stie.

| KillMePlease explică (pentru iSwag):

*cod secret*

| iSwag a răspuns (pentru KillMePlease):

Prietenii stiu de ce. laughing

| ChrisIwal a răspuns:

Hmm, dragonul e o optiune? daca da, asta e raspunsul meu.

| KillMePlease explică (pentru ChrisIwal):

Normal ca este o optiune. happy

| OldSoul a răspuns:

Asi refuza politicos sansa, asi spune ca mi-a fost de ajuns o viata in care am luptat sa transform chinul in fericire.

| KamaSutra a răspuns:

O palariebig grin

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Sa revin la viață sub forma unui obiect? Ghici ce! Obiectele nu au viață!

| KillMePlease explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Ba da.
Nu te uiti la desene?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru KillMePlease):

Lasă desenele, vorbim despre realitate.

| KillMePlease explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Eu le las, dar poate am vrut sa ma inspir din desene.:p N-am voie?
Pacat ca fac ce vreau. :3winking

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru KillMePlease):

Bine.
Acum hai sa îți răspund la întrebare.
Aș fi... O carte!

| KillMePlease explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Puteai sa spui asa din prima. :p happy

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru KillMePlease):

Da... Dar credeam ca pot sa te fac sa trăiești in realitate. Eh, am încercat

Răspuns utilizator avertizat
| Sociopat a răspuns:

Lup
pistol

| MaliciousDeath a răspuns:

Http://i.imgur.com/dl48aiu.gif
Ori un personaj dintr-un comic sau asa ceva, daca ar avea sens.

| Geanin a răspuns:

Zombie!

| LaughingKarima a răspuns:

O pisica.

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Meow-meow. = ̄ω ̄=

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

*like a boss* :3

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

*thug life* cool laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cioara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Animal - Orice fel de animal care poate zbura
Obiect - O bancnota

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Portofel.Asa nu m-as dezlipi niciodata de mainile femeilor

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

laughing Ioi

| iSwag a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu m-am gandit la un dildau. Dar e naspa pentru ca swagul nu merge cu rozul bombon.

| KillMePlease explică (pentru iSwag):

Baaaa...

| iSwag a răspuns (pentru KillMePlease):

90d290id209ci209id209 cu9823uc082uc l; wjqcoiqwjoiwdq?
d09q20d92k2 laughing)

apoi i-am zis 0932804932184-90210948214-21

rolling on the floor)))))))) 9043280942380943281fow0ocipqco.

| ChrisIwal a răspuns (pentru iSwag):

Dildau cu swag, grij la gaura

| iSwag a răspuns (pentru KillMePlease):

?

| KillMePlease explică (pentru iSwag):

Uuuaahh

Răspuns utilizator avertizat
| Happyjump a răspuns:

Probabil as fi un vibrator.

| KillMePlease explică (pentru Happyjump):

Oh, God, ai ganduri marete tinere laughing)

| iSwag a răspuns:

Animal - Unicorn
Obiect - Salam.

*pe sistem*

| KillMePlease explică (pentru iSwag):

Ninoo Niinoo Danoniinoo
Oniie Oniee Camiiiooniee

| Kyılε a răspuns:

Mai bine mi-as invia cainele decat sa invii eu.

| KillMePlease explică (pentru Kyılε):

Ai dreptate. happy

| Kyılε a răspuns (pentru KillMePlease):

Pai n-am mereu? laughing

| NH4OH a răspuns:

O pasăre.
Aș știi deja ce se petrece în pielea unui om, aș știi împrejurările, aș știi situația mea de dinainte. Pasărea este un fel de reîncarnare, ca să spun așa. Cu toate că e un simplu animal, aș putea zbura departe, unde vreau, fără să obosesc. Aș ajunge la persoanele dragi mie, care nu au fost mult timp lângă mine pe tot restul vieții și aș profita, le-aș putea vedea, le-aș da un semn, poate o să înțeleagă că sunt eu și așa mă va ocroti. Sunt multe de spus aici.

| Addaa1998 a răspuns:

Sa fiu un telefon mobil laughing

| maria14142 a răspuns:

Sarpe/tigru laughing

| Mariapetrupanainte a răspuns:

M-as preface intr-o pasarica dar ma tem ca m-ar minca pisica;(
nu tot la pasare ramin deoarece ea este libera zboara unde vrea fara bilete, nu depinde de oameni.Eu imi doresc sa calatoresc si fiind o pasare ar fi perfect.Sa fii animal este cam greu ori esti mincat, ori vinat, ori esti decojit de balana numai ca cineva sa-si poate cumpara o suba frumoasa ori esti maltratat doar din simplu motiv ca omului ii place asa sa faca.Cel mai bine este sa te transformi intr-un animal\mamifer pe nume omul big grin

| Superboy12 a răspuns:

Mmmm...in primul rand e întrebare stupida, iar in al doilea rand chiar te interesează? Bine, cred ca nu ai ce sa mai
intrebi si ești curioasa.As fi elefant(animal) sau un peste răpitor(mai bine), iar ca obiect nu m-am gândit...Probabil aurhappy