| MaryDia a întrebat:

Daca ai fii pe o insula parasita, ce ai face? a) ai incepe sa plangi si ai striga la mami; b) ai incerca sa iti contruiesti o pluta si sa scapi de pe insula; c) nu ti-ar pasa si ai ramane acolo toate viata;

Răspuns Câştigător
| GodLight a răspuns:

B) as incerca sa imi construiesc o pluta si sa scap de pe insula.
Ce sa fac toata viata acolo? Chiar daca as fi linistit si nu m-ar deranja nimeni mi-ar lipsi familia, prieteni.Mai ales fara tehnologie sa nu mai fiu la curent cu ce se intampla.Nu-i bine nici sa fii singur, e cea mai grea boala singuratea.

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Singur dacă aș fii?

Aș încerca să plec cât mai departe de locul acela, să lupt pentru o viață mai bună.

Nimeni nu merită să rămână singur.

| LordBolton a răspuns:

B sau c, daca plec raman fara acel loc frumos, daca raman ma plictisesc si o ajung disperat din cauza diperarii. greu de zis daca ma plictisec parasec insula, daca nu nu, oricum o sa am nevoie de unele lucruri de acasa sa rezist.

| Memecy a răspuns:

Robinson Crusoe de Daniel Defoe trebuie citita cartea aia
dar daca as ajunge pe o insula "parasita"
ce as face? simplu as zice : "wtf am ajuns in rai!"

| Gαηαmα a răspuns:

Exista un film cu unul care e pe o insula parasita laughing

| 33stefy21 a răspuns:

C)