| coloor a întrebat:

Daca ai putea fi orice (obiect, caine, pisica, floare etc.) ce ti-ai dori sa fi?

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

O floare, un trandafir frumoslove strucklove strucklove struck

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Nu m-as schimba in niciun obiect si in niciun animal, pentru ca cel mai frumos este sa fi un om normal, sa te bucuri de viata, chiar daca ea are si lucruri bune si lucruri rele...Si stii cum se zice"Rau cu rau, dar mai rau e fara rau", adica este rau sa treci peste clipele rele in viata, dar este mai rau fara ele, deoarece daca nu ar trebui sa treci prin momentele grele, nu le-ai mai aprecia pe cele bune.
In concluzie, nu as vrea sa fiu diferita, imi place sa fiu o persoana libera, cu propriile idei si decizii...

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Eu mi-aş dori să fiu un om normal, să nu mă mai privească lumea cu dispreţ, să mă pot bucura şi eu de un gram de fericire (pe care oricum nu l-am avut niciodată)şi să pot şterge trecutul care mi-a marcat viaţa din pricina altora. Vreau doar să pot fi eu însămi...

| Iiiiioana a răspuns:

As vrea sa fiu luna. pentru ca poti vedea multe noapteawinking