Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Daca ai putea sa calatoresti in orice loc din acest univers si la orice moment (din trecut, prezent sau viitor), unde ai alege sa te duci?

128 răspunsuri:
| Ancasx a răspuns:

As prefera sa vizitez Franta, Parisul, Turnul Effel si altele!

| supermenka a răspuns:

Eu as alege in viitor ca sa mi-l vad.Ca sa uit de trecut si de prezzent

| Iulia_Avram_1994 a răspuns:

Intr-o alta galaxie

| PaulMihai a răspuns:

Intr-o dimensiune in care timpul nu exista. Incercati sa va imaginati asa ceva.

| marcalex2001 a răspuns:

In viitor, sa vad cele mai tari inventii

| Lohreen a răspuns:

Hawaii, USA etc

| KattKatty a răspuns:

M-aș duce în Roma Imperială, adică trecut. happy

| 8Biia a răspuns:

Franta

| RoxDrugs a răspuns:

Sua - Des moines, prezent

| Răzvan_Luca_1995 a răspuns:

M-as duce in S.U.A happy

| DarthMaul a răspuns:

As calatori in viitor, pentru ca ma intereseaza foarte mult cum o sa arate lumea peste sute sau mii de ani.

| Curiosulcubaro a răspuns:

As merge in viitor pentru a vedea cum voi ajunge cand voi fi mare.

| raadurhs a răspuns:

Rusia 2300 ca sa vad daca ne vor cotropi iar Rusii(Altcineva nu cred ca se baga) si Romania in acelasi timp sa vad daca ne-am recuperat tezaurul.

| Adriiana002 a răspuns:

In viitor, sa ma vad peste 10 ani happy

| roxanaoltean18 a răspuns:

In trecut as alege in Egipt sunt curioasa de tot ce leaga locul respectiv, ma atrage istoria Egiptului

| ciocolata1234 a răspuns:

In multe locuri! As vrea sa apuc marele cutremur din 1979 parca, apoi sa imi vad toata copilaria, si apoi sa imi vad viitorul!

| Bucur_Christiana_1994 a răspuns:

In Tenerife!

| RemusSabo a răspuns:

M-as intoarce in trecut pana la Adam si Eva, ca sa-i impiedic sa mance din fruct si in consecinta sa duca lumea asta unde este acum!

| Cryssty00 a răspuns:

M-as duce in viitor sa-mi iau un ceas pentru intoarceri in timp pentru ca...toata lumea vrea sa dea timpul inapoi uneoriwinking

| Agentul1 a răspuns:

As vrea sa fiu in viitor langa casa mea si cu o Dacie tunata si o prietena, la un gratar happy!

| MaruscaR a răspuns:

Eu asi merge in trecut in japonia pentru ca mereu ma pasionat trecutul japponiei

| iiamy a răspuns:

In trecut

| elenagh24 a răspuns:

Pai...m-as intoarce in timpul copilariei sa mai retraiesc acele momente

| burnin1991 a răspuns:

As calatori peste tot

| MedeeaV a răspuns:

America!

| mihaella04 a răspuns:

Viitor!