| blackspygirl a întrebat:

Daca ai putea sa dai timpul inapoi ce ai repara/distruge?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aruncat acum ceva timp o poza la gunoi.
Ar fi trebuit s-o pastrez.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa ma fi nascut in alta tara.

| Lαrisα a răspuns:

Nu as mai repeta greselile pe care le-am facut. Si nu mai mi-as face cont pe TPU. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| PerfectLife a răspuns:

Le-as fura melodia :)) http://www.youtube.com/watch?v=RIclidm9nug .Glumesc.Nu as schimba nimic, e bine asa.

| ℓανιηια a răspuns:

As distruge tiganii, as face planeta mai curata, as ieftinii totul si as repara toate prostiile facute

| DenisaDeea26 a răspuns:

Nu aş mai face greşelile cele mai mari şi aş da foc la casa unei colege. Atât.

| ciudatenia1 a răspuns:

Eu as face toata romannia si toate tarile mai bogate mai bune mai curate mai frumoase...

| sappy a răspuns (pentru ciudatenia1):

Nu te supara, dar asta parca e discurs de miss univers laughing