| camelia1812 a întrebat:

Daca ai putea schimba lumea cu ce ai incepe?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Mutarea pe alta planetahee hee

15 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Evident, cu mine însumi. happy

| juniper a răspuns:

As elimina toata rautatea ca sa fie numai bine in lume.

| OanaG a răspuns:

Cu mine si dupa...as vadea, dar nu am aceasta putere!

| Alisa a răspuns:

Sa nu mai existe copii abandonati, orfani si femei care fac avorturi.

| MariuZ a răspuns:

Eu as incepe cu omenirea...

| bblock69 a răspuns:

Cu mine...

| camelia1812 explică:

Si eu as elimina bolile si as vrea ca in lume sa nu mai fie atata rautate si sa nu mai existe oameni bogati si saraci

toti sa fim egalibatting eyelashes

multe vreau. nu?laughing

| darkstar a răspuns:

As elimina toate bolile (toate virusurile)winking

| diana2235 a răspuns:

Hohoh...cu rrrrromiii.devil
kiddin'
desigur, nu ar fi cea mai mare problema.

| Eclectica a răspuns:

Dalai Lama are o vorba tare frumoasa si adevarata: "Fii tu schimbarea pe care vrei s-o vezi in lume!".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu eliminarea prostiei. Tu?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu barbatiilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am aceasta putere, deci orice presupunere ar fi aleatorie.
Totusi...as da omului puterea de a ghici viitorulhee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici moartea nu este egala pentru toti, unii ajung in Rai altii in Iad, asa ca nu putem sa ne gandim la o echilibrare a situatiei financiare. Trebuie sa existe aceasta diferenta intre oameni, ca astfel sa putem dezvolta, sa progresam si sa existe un circuit al banilor de la cei bogati la saraci.
Cred ca cea mai corecta ar fi egalitatea in fata legii. Apoi s-ar schimba societatea, numai cu aceasta modificare.

| MihaiAn a răspuns:

As elimina taxele si impozitele