| PedoBarbie a întrebat:

Dacă ai putea trăii pe o altă planetă cum ai vrea să fie ea?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Numai eu si barbati care nu vor sa mai auda de femei, asexuali de regula si care isi vad de viata lor cu hobby-urile personale, la o bere, etc.

| KristalPop a răspuns:

Exact la fel, dar fără cocalari nespălaţi care să ne împută planeta. Fără oameni proşti fără carte, fără inculţi imbecili.

| Delicacy a răspuns:

Fără oameni.

| WildLatte a răspuns:

O lume plina de verdeata, flori, aer curat si fluturi.

| SoulAssassin a răspuns:

Cu multa bere,femei goale,culturi de verde,si drumuri infinite pentru motoare. fara oameni falsi,fara dumnezeu,preoti, tigani, boli, necazuri, hoti si cocalari..cam atat)))

| Uofficial a răspuns:

Curve si bautura cat vezi cu ochii love struck laughing

| casandrra a răspuns:

Fara oameni care adreseaza intrebari imbecile!