| anonim_4396 a întrebat:

Dacă ai putea călători nelimitat pe toată planeta, care sunt țările pe care NU ai vrea să le vizitezi?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e exista așa ceva. Aș vrea să văd toate țările. Absolut toate. Mi ar fi frica in multe din ele dar as vrea sa vad fiecare țară se pe glob

| dullcat a răspuns:

Cu siguranta ar fi de evitat Afganistan, Irak, Coreea de Nord si altele asemanatoare.

| CostinAlamariu a răspuns:

Aproape toate țările Africane + India și ce e în jurul ei. De asemenea aș evita o grămadă de țări din America latină.

| gemeni6226 a răspuns:

Unde e razboi sau frig.

| wildthing a răspuns:

Eu nu simt nevoia sa vizitez nici o tara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Clar cele în care femeiea e "ascunsă".

Și clar țările unde există arahnide mai mari de unghia mea. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In tarile in care au loc razboaie, unde nu exista siguranța zilei de mâine.

| Mitzupitzu a răspuns:

M-a limita la cateva tari din Europa. Celelalte sunt neinteresante.