| rubycaramel a întrebat:

Daca am avut un id si mi-a spart cineva parola (sau cum s-o fi zicand) nu mai pot intra niciodata pe acel id? nu pot face ceva?
help

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Poti,daca nu ai uitat raspunsurile la intrebarile de siguranta, in cazul acesta clic pe forgot your password si urmezi pasii...nu ti-a spart nimeni parola, tu ai lasat sa fie vazuta

2 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Daca ti-a aflat parola si ink nu ti-a schimbat-o.tu poti sa intri in continuare doar ca atunci cand intra si acea pers pe id taw te va deconecta.mai intai incearca sa intri cum fakeai de obicei. daca iti zice ca nu e corecta parola, inseamna ca respectiva persoana ti-a si schimbat-o, pentru ca tu sa nu mai poti sa intri pe acel idhappy:-s

funda pls?happy

| Mihai8711 a răspuns:

Ba da poti sa intri intri pe site-ul oficial yahoo si acolo spui ca ai uitat parola sau ceva de genu si t eintreaba e-mail alternativ si ti-l recuperezi Sper ca am fost de folos