| Rrallukka a întrebat:

Cum sterg un cont de facebook fara a intra pe el deoarece mi s-a spart parola?

2 răspunsuri:
| ChocolateFantasy a răspuns:

Ba da potiwinking Pur si simplu intri pe FB si iti bagi mailul acolo si bagi o parola. Oricare! Si la un moment dat, din cauza ca ai bagat de prea multe ori parola gresita, FB-ul va sesiza asta si va bloca automat acel cont.Nu stiu exact de cate ori trebuie sa bagi parola gresit, important e ca se va blocahappy

| marco42 a răspuns:

Recuperezi parola sau ai contactezi pe aia de la facebook daca nu merge nici asa nu poti sterge contul asa pur si simplu